Rozjeďte
svou kariéru

Hledáme motivované a talentované lidi se zájmem o Private Equity, svět financí, ale dveře mají otevřené i specialisté a experti z konkrétních odvětví. Chceme naše projekty a investice dotahovat, zlepšovat a pomáhat jim růst, proto u nás uspějí lidé, kteří dovedou rozhodovat a za svou práci nést odpovědnost.

Můžete se podílet na našem úspěchu, nejlepší pracovníci jsou odměňováni rychlým kariérním růstem.

Nabízíme různorodou práci s týmem profesionálů a vstřícným kolektivem lidí. Naši zaměstnanci se podílí na rozvoji podnikání a služeb v řadě perspektivních oborů nejen v České republice, ale i v dalších Evropských zemích. Práce pro BHM group umožňuje podílet se na jejím dynamickém růstu, nabízí různorodé pracovní úkoly, a především příležitost rozvíjet úspěšné projekty.

Vážíme si talentovaných lidí a chceme se podílet na osobním růstu každého zaměstnance.

Prostřednictvím stáží hledáme i mladé studenty, či absolventy škol, kteří chtějí pracovat na zajímavých projektech a jsou ochotni se učit.

Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu kariera@bhmgroup.eu.

V BHM group máme mnoho příležitostí pro lidi, kteří se dovedou rozhodovat a za svou práci nést odpovědnost. Přidejte se k nám a podílejte se na úspěších českého i zahraničního byznysu.

Creating value together

Sídlo

BHM group a.s.
Ovocný trh 1096/8
Staré Město
110 00, Praha 1