Investice

BHM group významně investuje do projektů a firem s vysokou přidanou hodnotou, a to ať už se jedná o vyspělé firmy, inkubátory, startupy, realitní projekty, či obnovitelné zdroje.

1 Private equity &
venture capital

Máme za sebou širokou řadu úspěšných akvizic a rozvojových projektů. Významně také investujeme do technologických start-upů v regionu, kterým pomáháme s obchodem a expanzí do zahraničí.

2
RENEWABLES

Green Horizon Renewables, Winda Energy a GHR Baltics jsou součástí portfolia naší skupiny se zaměřením na odvětví obnovitelných zdrojů.

3 REAL
ESTATE

BHM Real Estate cílí na atraktivní developerské projekty, a to napříč sektory a regiony. Hlavními oblastmi jsou nyní nadstandardní senior resorty a rezidenční projekty bytových i rodinných domů v blízkém okolí Prahy.

Private equity &
venture capital

Investujeme do společností, které rozvíjí vlastní know-how a vytvářejí vysokou přidanou hodnotu.

BHM group mimojiné významně investuje do technologických start-upů v regionu, kterým pomáhá s obchodem a expanzí do zahraničí. Podporujeme vzdělávání studentů na technologických univerzitách a inkubace nových projektů z vědeckotechnického prostředí.

Více o Private equityRenewables

Green Horizon Renewables již od roku 2013 investuje do obnovitelné energie. Společnost úspešně sestavila portfolio 25 MWp solárních elektráren v České republice a na Slovensku, které v roce 2020 prodala investičnímu fondu z Rakouska. V roce 2017 společnost koupila většinový podíl ve finském developerovi Winda a společně s Windou vyprojektovala 220 MW větrných elektráren ve Finsku. Společnost v roce 2021 prodala portfolio projektů větrných elektráren společnosti BlackRock, jednomu z největších investorů do energetiky na světě.

ghrrenewables.eu

Winda Energy je zkušený developer větrných elektráren ve Finsku. Společnost úspěšně postavila větrnou elektrárnu s kapacitou 20 MW a s nejnovějšími turbínami na trhu v listopadu 2020 a nyní staví 200 MW větrných elektráren pro BlackRock. Lokální tým sídlí v Helsinkách a aktivně spolupracuje se sítí specialistů napříč Finskem tak, aby společnost zajistila ty nejlepší lokace pro development nových větrných projektů. Pipeline těchto projektů dnes tvoří 600 MW v rané fázi developmentu.

winda.fi

GHR Baltics je investor do obnovitelné energetiky v baltských zemích. Společnost spolupracuje s lokálními partnery na developmentu větrných projektů v Lotyšsku, jejichž plánovaná kapacita přesahuje 300 MW. GHR Baltics připravuje další projekty ve větrné i solární energii v celém regionu.

Real Estate

BHM Real Estate cílí na atraktivní developerské projekty napříč sektory a regiony. Hlavními oblastmi jsou nyní nadstandardní senior resorty a rezidenční projekty bytových i rodinných domů v blízkém okolí Prahy.

Investujeme do projektů již v počáteční fázi developmentu. Náš tým profesionálů disponuje zkušenostmi z předních společností v oblasti stavebnictví a nemovitostí. BHM Real Estate vystupuje ve všech projektech jako strategický investor v rámci budovaných dlouhodobých partnerství s vybranými developery v oblasti nemovitostí.

V případě zájmu o bližší informace o stávajících projektech nebo možnosti spolupráce při investování do nových projektů nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese realestate@bhmgroup.eu

Více o real estate

Creating value together

Sídlo

BHM group a.s.
Ovocný trh 1096/8
Staré Město
110 00, Praha 1