Vyspělé firmy,
inkubátory,
startupy

Investujeme do společností, které rozvíjí vlastní know-how a vytvářejí vysokou přidanou hodnotu.

BHM group dále významně investuje do technologických start-upů v regionu a pomáhá jim s obchodem a expanzí do zahraničí. Podporujeme vzdělávání studentů na technologických univerzitách a inkubace nových projektů z vědeckotechnického prostředí

Společnost BLOCK a.s. byla založena v roce 1991 a zabývá se zařizováním čistých provozů, například laboratoří a operačních sálů.

Profiluje se jako inženýrsky zaměřená firma se silným architektonickým týmem pro realizaci náročných staveb.

Více na www.blockcrs.cz

Köttermann je jedním z předních Evropských výrobců specializovaného nábytku a systémů pro laboratoře a čisté prostory.

Společnost sídlí v Dolním Sasku, postavila svoji reputaci na vynikající kvalitě a spolehlivosti svých produktů, díky kterým z Německa dlouhodobě realizuje dodávky pro nejnáročnější zákazníky po celém světě.

Více na www.koettermann.com

Yieldigo je leader v optimalizaci cenotvorby použitím pokročilé matematiky a umělé inteligence.

Díky tomu umí výrazně zvýšit maloobchodním řetězcům profit při zachování trendu tržeb i cenového indexu. Aktuálně expanduje do Západní Evropy, Asie a USA.

Více na www.yieldigo.com

Cloudtalk je rychle rostoucí SaaS cloudové telefonní řešení pro zákaznická a obchodní call-centra po celém světě.

Již dnes patří mezi přední dodavatele pro malé a střední firmy. Mezi hlavní přednosti patří jednoduchost a rychlost zprovoznění, kvalita zvuku a integrace s existujícími interními systémy.

Více na www.cloudtalk.io

Sharry je etablovaným hráčem na evropském PropTech trhu.

Kancelářským budovám poskytuje technologie, které jejich nájemcům a hostům výrazně zlepšují uživatelskou přívětivost zejména při vstupu a parkování. Působí již v pěti evropských zemích.

Více na www.sharryeurope.com

Simpleway je globální firma, jejíž informační systém pro cestující dnes pohání letiště na všech kontinentech ve 45 jazycích.

Vedle toho je průkopníkem sektoru zabezpečených audio systémů a vyvíjí novou generaci průmyslových audio zařízení.

Více na www.simpleway.global

Domotron je smart home systém řízený umělou inteligencí. Ovládá všechny typy domácích technologií a tvoří automatizační scénáře na míru uživatelům.

To vše bez nutnosti programování nebo konfigurace. Aktuálně uvádí na trh svůj nový produkt pro retailové zákazníky v Evropě a USA.

Více na www.domotron.com

Go Real Travel je aktuálně nejvyspělejší technologie pro pohodlné plánování a nákup výletů online dle preferencí každého zákazníka.

Více na www.gorealtravel.com

Driving value together

Sídlo

BHM group
Ovocný trh 1096/8
Staré Město
110 00, Praha 1