Novinky

3. března 2023

MedTech divize BHM se rozrůstá o medifa GmbH

BHM Group úspěšně dokončila akvizici společnosti medifa, předního německého výrobce zařízení do operačních sálů. Medifa nabízí inovativní řešení a produkty nejvyšší světové kvality pro operační sály, mobilní hybridní chirurgické systémy a další řešení v oblasti nemocničních zařízení a chirurgických center. Portfolio produktů zahrnuje mobilní operační stoly, chirurgické příslušenství, mobilní karbonové operační stoly a operační světla medifa H!Light.

5. ledna 2023

Skupina BHM rozšiřuje svoji divizi MedTech

Skupina BHM úspěšně dokončila akvizici 100 % podílu ve společnosti FAMED Żywiec od fondu spravovaného společností EMSA Capital. FAMED Żywiec je polský výrobce nemocničního a operačního vybavení se zaměřením na operační stoly a nemocniční lůžka s více než 75 letou historií. FAMED je dobře znám vysokou kvalitou svých produktů a je aktivní ve více než 112 zemích světa.

3. listopadu 2022

BHM Group zakládá retailovou divizi

Skupina BHM úspěšně dokončila nákup deseti retail parků v Polsku v hodnotě přesahující 1 mld. Kč (40 mil. EUR). Akvizice proběhla napřímo od developera, což zaručuje, že se jedná o moderní a udržitelné retailové koncepty v nejvyšším standardu. Retail parky jsou strategicky situovány v prémiových lokalitách v těsné blízkosti silných potravinových řetězců.

13. května 2022

Rozhovor: BHM plánuje výstavbu 300Mw Solárních elektráren a přes 1000 Bytů

Pan Tomáš Krsek poskytl rozhovor pro E15, ve kterém komentuje aktuální dění v oblasti výstavby obnovitelných zdrojů v Evropě i developmentu residenčních a logistických projektů. Skupina BHM plánuje v příštích letech vystavět 300MW solárních elektráren, přes 1000 bytů a 450 tisíc m2 logistických hal.

16. března 2022

Pomoc ukrajinským rodinám

V reakci na ukrajinskou krizi jsme se rozhodli pomoci prchajícím ukrajinským rodinám a zajistit jim ubytování včetně stravování a navazujících službeb v podobě kurzů českého jazyka a další sociální asistence. Kromě vlastní lůžkové kapacity v rámci portfoliové společnosti Prague Residences jsme využili i pronájmu externích ubytovacích kapacit v neobsazených pražských hotelech. Střechu nad hlavou jsme takto zajistili desítkám prchajícím rodin. Celkem tak BHM group vyčlenilo na pomoc lidem v nouzi přibližně 40 milionů korun.

19. dubna 2021

Prodej Immofinanz

V Rakouské realitní společnosti Immofinanz s hodnotou aktiv ve výši 3,4 miliard EUR jsme vybudovali významnou pozici a stali se jejím třetím největším akcionářem. Naši pozici jsme v dubnu 2021 úspěšně exitovali společnosti ze skupiny CPI Property Group rodiny pana Radovana Vítka.

6. září 2021

Prodej portfolia větrných elektráren společnosti BlackRock

Green Horizon Renewables prodalo své finské portfolio větrných elektráren o velikosti 220 MW společnosti BlackRock, jednomu z největších investorů do energetiky na světě. Winda Energy nyní pro BlackRock řídí výstavbu 4 elektráren.

Creating value together

Sídlo

BHM group a.s.
Ovocný trh 1096/8
Staré Město
110 00, Praha 1