Portfolio > Private equity & venture capital

Vyspělé firmy,
inkubátory,
startupy

Investujeme do společností, které rozvíjí vlastní know-how a vytvářejí vysokou přidanou hodnotu.

BHM group dále významně investuje do technologických start-upů v regionu, kterým pomáhá s obchodem a expanzí do zahraničí. Podporujeme vzdělávání studentů na technologických univerzitách a inkubace nových projektů z vědeckotechnického prostředí.

Vybrané projekty

Společnost BLOCK byla založena v roce 1991 a zabývá se zařizováním čistých provozů, například laboratoří a operačních sálů.

Profiluje se jako inženýrsky zaměřená firma se silným architektonickým týmem pro realizaci náročných staveb.

www.blockcrs.cz

Köttermann je jedním z předních Evropských výrobců specializovaného nábytku a systémů pro laboratoře a čisté prostory.

Společnost sídlí v Dolním Sasku a postavila svoji reputaci na vynikající kvalitě a spolehlivosti svých produktů, díky kterým z Německa dlouhodobě realizuje dodávky pro nejnáročnější zákazníky po celém světě.

www.koettermann.com

ALVO nabízí inovativní řešení a produkty pro operační sály, jednotky intenzivní péče, chirurgické a další nemocniční prostory.

Téměř 30 let zkušeností, více než 70 zemí v seznamu referencí. Portfolio produktů a řešení zahrnuje modulární systémy, operační stoly a světla, nemocniční nábytek, integrační systémy, mobilní nemocnice a další.

www.alvo.pl

Famed Żywiec je předním evropským výrobcem vysoce kvalitního lékařského vybavení s dlouhou tradicí a špičkovými produkty.

Za více než 75 let své existence dodal FAMED zdravotnickým zařízením tisíce operačních stolů, nemocničních lůžek, ošetřovacích křesel a dalšího vybavení. Toto vybavení používají lékaři v Polsku a více než 110 zemích světa, na nejnáročnějších trzích a v nejtěžších podmínkách.

www.famed.com.pl

Medifa je přední německý výrobce
zařízení do operačních sálů

Medifa nabízí inovativní řešení a produkty nejvyšší světové kvality pro operační sály, mobilní hybridní chirurgické systémy a další řešení v oblasti nemocničních zařízení a chirurgických center

www.medifa.com

Lab Concept nabízí komplexní dodávky laboratorního vybavení významným evropským zákazníkům.

Společnost si od svého založení v roce 2013 stihla na trhu vybudovat velmi dobrou pozici především díky unikátnímu technickému řešení. Specializací společnosti jsou systémy pro tok médií v laboratořích, například stropní systém odsávání výparů přes digestoře

www.lab-concept.eu

Cloudtalk je rychle rostoucí SaaS cloudové telefonní řešení pro zákaznická a obchodní call-centra po celém světě.

Již dnes patří mezi přední dodavatele pro malé a střední firmy. Mezi hlavní přednosti patří jednoduchost a rychlost zprovoznění, kvalita zvuku a integrace s existujícími interními systémy.

www.cloudtalk.io

Sharry je etablovaným hráčem na evropském PropTech trhu.

Kancelářským budovám poskytuje technologie, které jejich nájemcům a hostům výrazně zlepšují uživatelskou přívětivost zejména při vstupu a parkování. Působí již v pěti evropských zemích.

www.sharryeurope.com

Simpleway je globální firma, jejíž informační systém pro cestující dnes pohání letiště na všech kontinentech ve 45 jazycích.

Vedle toho je průkopníkem sektoru zabezpečených audio systémů a vyvíjí novou generaci průmyslových audio zařízení.

www.simpleway.global

IP Fabric vyvinul software na průzkum a řízení síťové infrastruktury. Pomáhá síťovým inženýrům zajistit bezpečnost a spolehlivost firemní sítě včetně všech jejích prvků.

Zákazníky jsou střední a velké korporace, dnes už převážně v západní Evropě a USA, kterým IP Fabric šetří množství nákladů na síťové služby a chrání je před nákladnými výpadky i útoky.

www.ipfabric.io

Topíte digitalizuje topenářské služby. Výběr, objednávka, instalace, financování i servis všech druhů vytápění, klimatizací a solárních panelů už nespočívá v telefonickém nahánění řemeslníků a ostatních dodavatelů.

Nyní lze vše vyřídit online, rychle, jednoduše, a s profesionálním přístupem řemeslníků.

www.topite.cz

Oddin pomocí umělé inteligence předpovídá v reálném čase vývoj esports turnajů.

Software predikuje herní události na základě dat z analýzy obrazu a pokročilé matematiky. Predikce dodává nejvýznamnějším světovým esports společnostem a mezinárodním sázkovým kancelářím.

www.oddin.gg

Yieldigo je leader v optimalizaci cenotvorby použitím pokročilé matematiky a umělé inteligence.

Díky tomu umí výrazně zvýšit maloobchodním řetězcům profit při zachování trendu tržeb i cenového indexu. Aktuálně expanduje do Západní Evropy, Asie a USA.

www.yieldigo.com

Creating value together

Sídlo

BHM group a.s.
Ovocný trh 1096/8
Staré Město
110 00, Praha 1