ALVO Medical je uznávaný evropský výrobce specializující se na moderní nemocniční vybavení. Navrhuje a vyrábí širokou škálu lékařského nábytku a chirurgických řešení, které splňují neustále se měnící potřeby poskytovatelů zdravotní péče. Produkty od ALVO Medical nejsou pouze technologicky vyspělé, ale jsou navrženy s hlubokým porozuměním, co zdravotnické prostředí potřebuje. Firma klade důraz na detaily a zdůrazňuje uživatelsky přívětivé vlastnosti, což činí jejích vybavení ideální volbou pro nemocnice a zdravotnická zařízení hledající kvalitní řešení šitá na míru jejich potřebám.

www.alvo.pl

FAMED Zywiec je přední polská společnost specializující se na výrobu nemocničního vybavení. Její produkty se vyznačují špičkovou kvalitou a inovativním designem, který zajišťuje efektivní a bezpečnou péči o pacienty. Společnost je známá svou schopností vytvářet praktická a spolehlivá řešení pro zdravotnická zařízení po celém světě. Díky svému odbornému know-how a inovativnímu přístupu je FAMED Zywiec respektovaným hráčem na poli nemocničního vybavení. Produkty této společnosti jsou důvěryhodnou volbou pro zdravotnické instituce, které oceňují jejich kvalitu, spolehlivost a praktičnost.

www.famed.com.pl

Medifa je přední německá firma specializující se na výrobu nemocničního zařízení s dlouholetou historií a bohatými zkušenostmi. Společnost nabízí inovativní produkty v oblasti chirurgických stolů, operačních světel, modulárních systému řešení nemocničních pokojů a speciálního vybavení pro operační sály. Díky vysoké kvalitě svých výrobků a profesionálnímu přístupu se Medifa etablovala jako důvěryhodný partner pro nemocnice a zdravotnická zařízení po celém světě. Její produkty přispívají ke špičkové péči o pacienty ve zdravotnických institucích a získaly si důvěru zákazníků díky své vysoké spolehlivosti.

www.medifa.com

Köttermann je jedním z předních Evropských výrobců specializovaného nábytku a systémů pro laboratoře a čisté prostory. Společnost sídlí v Dolním Sasku a postavila svoji reputaci na vynikající kvalitě a spolehlivosti svých produktů, díky kterým z Německa dlouhodobě realizuje dodávky pro nejnáročnější zákazníky po celém světě.

www.koettermann.com

Labflex je jedním z předních evropských výrobců laboratorního vybavení. Dánský výrobce s více než 60letou historií je na trhu známý svým důrazem na inovativní řešení a využívání špičkových technologií pro laboratoře napříč různými odvětvími. Jejich vybavení lze najít jak v nemocnicích, na výzkumných pracovištích, tak školách, nebo v průmyslových firmách. Společnost je jedním z mála dodavatelů laboratorních řešení v Evropě, který je schopen poskytovat svým zákazníkům komplexní řešení na klíč, které splňuje nejpřísnější standardy v oblasti bezpečnosti, ergonomie, ale i udržitelnosti.

www.labflex.com

Lab Concept nabízí komplexní dodávky laboratorního vybavení významným evropským zákazníkům. Společnost si od svého založení v roce 2013 stihla na trhu vybudovat velmi dobrou pozici především díky unikátnímu technickému řešení. Specializací společnosti jsou systémy pro tok médií v laboratořích, například stropní systém odsávání výparů přes digestoře

www.lab-concept.eu

Creating value together

Sídlo

BHM group a.s.
Ovocný trh 1096/8
Staré Město
110 00, Praha 1