Carebot, český zdravotnicko-technologický startup, vyvinul software využívající umělou inteligenci k lokalizaci nálezů na rentgenových snímcích. Tento software propojuje znalosti expertů a lékařů. Primárně cílí na evropská zdravotnická zařízení, zejména nemocnice a radiologická oddělení.

www.carebot.com

Cloudtalk je rychle rostoucí SaaS cloudové virtuální telefonní systémy pro zákaznická a obchodní call-centra po celém světě. Již dnes patří mezi přední dodavatele pro malé a střední firmy. Mezi hlavní přednosti patří jednoduchost a rychlost zprovoznění, kvalita zvuku a integrace s existujícími interními systémy.

www.cloudtalk.io

IP Fabric je přední společností v oblasti zabezpečení sítě. Pomáhá organizacím překonat složitosti a zajistit automatizaci sítě a zlepšuje její zabezpečení. Zákazníky jsou střední a velké korporace, dnes už převážně v západní Evropě a USA, kterým IP Fabric šetří množství nákladů na síťové služby a chrání je před nákladnými výpadky i útoky.

www.ipfabric.io

Oddin pomocí umělé inteligence předpovídá v reálném čase vývoj e-sportovních turnajů. Software predikuje herní události na základě dat z analýzy obrazu a pokročilé matematiky. Predikce dodává nejvýznamnějším světovým e-sportovním společnostem a mezinárodním sázkovým kancelářím.Oddin pomocí umělé inteligence předpovídá v reálném čase vývoj e-sportovních turnajů. Software predikuje herní události na základě dat z analýzy obrazu a pokročilé matematiky. Predikce dodává nejvýznamnějším světovým e-sportovním společnostem a mezinárodním sázkovým kancelářím.

www.oddin.gg

Sharry je etablovaným hráčem na evropském PropTech trhu. Kancelářským budovám poskytuje technologie, které jejich nájemcům a hostům výrazně zlepšují uživatelskou přívětivost zejména při vstupu a parkování. Sharry promění jakoukoli budovu v místo, kam lidé rádi chodí.

www.sharryeurope.com

Woltair digitalizuje komplexní topenářské služby. Výběr, objednávka, instalace, financování i servis všech druhů vytápění, klimatizací a solárních panelů už nespočívá v telefonickém nahánění řemeslníků a ostatních dodavatelů. Nyní lze vše vyřídit online, rychle, jednoduše, a s profesionálním přístupem.

www.woltair.cz

Yieldigo je leader v optimalizaci cenotvorby použitím pokročilé matematiky a umělé inteligence. Díky tomu umí výrazně zvýšit maloobchodním řetězcům profit při zachování trendu tržeb i cenového indexu.

www.yieldigo.com

Intiaro je virtuální tržiště s podporou SaaS, které poskytuje 3D vizualizaci a konfiguraci vybavení. Základní součástí produktu je B2B tržiště, kde prodejci nábytku vystavují svá produktová portfolia a interiéroví designéři je využívají k projektování 3D modelů.

www.intiaro.com

GoRamp je systém řízení přepravy pro sledování zásilek prostřednictvím centralizované platformy a automatizované výměny informací v reálném čase. Tento systém eliminuje 70 % provozní práce, zvyšuje efektivitu nakládání skladů o 20 % a snižuje logistické náklady o 25 %.

www.goramp.com

Persoo je personalizační nástroj pro středně velké e-prodejce, který zvyšuje příjmy z elektronického obchodování bez dalších mediálních výdajů. Pomocí pokročilých matematických metod učení pomáhá Persoo personalizovat zákaznickou zkušenost.

www.persoo.ai

Společnost Ready Player Me poskytuje vývojářům snadno integrovatelné nástroje pro tvorbu avatarů a vývojářské nástroje, které svým uživatelům poskytují vysoce personalizované postavy, které pomáhají zvýšit zapojení jejich uživatelů. Tyto avatary lze použít při virtuálních schůzkách, školení VR, hraní her nebo v metaversu.

www.readyplayer.me

Madmonq poskytuje doplňky stravy pro hráče e-sportů. Propaguje nový koncept zdravého hraní, který se odklání od masivně nadužívaných energetických nápojů, který nabízí tradiční výrobci doplňků pro hráče e-sportů. Speciálně vyvinuté doplňky strany přirozeně zvyšují energii a zlepšují mentální výkon hráčů na té nejvyšší úrovni.

www.madmonq.gg

Creating value together

Sídlo

BHM group a.s.
Ovocný trh 1096/8
Staré Město
110 00, Praha 1