V oblasti Real Estate rozvíjíme naše aktivity na dvou pilířích, jedná se o rezidenční a komerční nemovitosti. V rámci rezidenčních nemovitostí se zaměřujeme na atraktivní projekty, kde stavíme takové budovy, které přispívají nejen k urbanistickému rozvoji dané lokality, ale mají vysoký uživatelský standard pro lidi a jejich život. V oblasti komerčních realit se jedná o široké portfolio logistický center a obchodních parků. V tomto segmentu působí skupina BHM v celém středoevropském regionu, v zemích jako je Slovensko, Slovinsko, Chorvatko nebo v Polsko.

Komerční Real Estate

Naše skupina kontinuálně hledá atraktivní akviziční příležitosti, ve kterých klademe velký důraz na chytrá řešení, která přímo navazují na naši filozofii udržitelnosti a prospěšnosti životnímu prostředí.

V oblasti komerčních nemovitostí vlastníme a provozujeme logistická a výrobní centra ve Slovinsku, Srbsku, Chorvatsku a na Slovensku. Dlouhodobě zvyšujeme jejich potenciál a hledáme cesty, aby co nejlépe odpovídaly požadavkům našich klientů. Druhou sférou našeho zájmu jsou retail parky, které mají na trhu své nezastupitelné místo a důležitou roli sehrávají především v regionech, kde obsluhují vybrané spádové oblasti. V tomto segmentu naše skupina vlastní a provozuje moderních obchodních centra po celém Polsku.

Rezidenční Real Estate

Zajímají nás perspektivní nemovitostní projekty s velkým potenciálem a důrazem na kvalitu.

V oblasti rezidenčních nemovitostí investujeme do projektů už v počáteční fázi developmentu. Náš tým profesionálů disponuje zkušenostmi z významných společností v oblasti stavebnictví a nemovitostí. Hlavními oblastmi našeho zájmu jsou nyní nadstandardní senior resorty a rezidenční projekty bytových i rodinných domů v blízkém okolí Prahy.

Creating value together

Sídlo

BHM group a.s.
Ovocný trh 1096/8
Staré Město
110 00, Praha 1